Reference Map (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Source
sv: Källa

en: Map
sv: Karta

en: Entity
sv: Objekt

en: About
sv: Om

en: and
sv: och

en: - Select -
sv: - Välj -
