Reference value pair (4.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།

en: - Select a value -
bo: - ཐོབ་གྲངས་ཤིག་གདམ་པ-

en: Appears in: @bundles.
bo: མངོན་ས། @bundles.
