Reference value pair (4.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Contains
vi: Chứa

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Starts with
vi: Bắt đầu với

en: The maximum length of the field in characters.
vi: Số ký tự tối đa của trường.

en: - Select a value -
vi: - Chọn một giá trị -
