Reference value pair (4.0.0-alpha4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: About
be: Аб

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -

en: Text value
be: Тэкставае значэнне

en: @label ID
be: Ідэнтыфікатар @label
