Reference value pair (4.0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Contains
bs: Sadrži

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina

en: Select list
bs: Select lista

en: Autocomplete matching
bs: Auto-kompletirajuće uklapanje

en: Starts with
bs: Počinje sa
