Reference value pair (5.0.0) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Contains
ms: Mengandungi

en: Maximum length
ms: Kepanjangan maksimum

en: Select list
ms: Pilihkan senarai

en: About
ms: Perihal

en: The maximum length of the field in characters.
ms: Kepanjangan maksimum medan mengikut askara.

en: - Select a value -
ms: - Pilih satu nilai -
