Reference value pair (5.0.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Contains
gl: Contén

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Select list
gl: Lista de selección

en: About
gl: Información

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Starts with
gl: Comeza con

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -

en: Appears in: @bundles.
gl: Aparece en @bundles.

en: Type of item to reference
gl: Tipo de artigo a referenciar

en: Reference method
gl: Método de referencia
