Reference value pair (5.0.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: About
gu: વિશે

en: Starts with
gu: સાથે શરૂ થાય છે

en: Reference method
gu: સંદર્ભ પદ્ધતિ
