Reference value pair (5.0.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: About
ku: دەربارە

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -
