Reference value pair (5.0.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Contains
nn: Inneheld

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Select list
nn: Listevalg

en: Starts with
nn: Startar med
