Reference value pair (5.0.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Contains
oc: Conten

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: About
oc: A prepaus

en: Starts with
oc: Commence per

en: The maximum length of the field in characters.
oc: La longor maximala del camp en nombre de caractèrs.

en: - Select a value -
oc: - Seleccionatz una valor -

en: Appears in: @bundles.
oc: Apareis dins : @bundles.
