Reference value pair (5.0.2) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Contains
uk: Містить

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: Select list
uk: Список вибору

en: About
uk: Про модуль

en: Autocomplete matching
uk: Збіг автодоповнення

en: Starts with
uk: Починається з

en: The maximum length of the field in characters.
uk: Максимальна довжина поля в символах.

en: Field types
uk: Типи полів

en: - Select a value -
uk: - Виберіть значення -

en: Appears in: @bundles.
uk: Місце знаходження: @bundles.

en: Change handler
uk: Змінити обробник

en: The referenced entity
uk: Сутність за посиланням

en: Text value
uk: Текстове значення

en: Reference type
uk: Тип посилання

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
uk: Текст, що буде показаний в полі до початку введення значення. Зазвичай це підказка з прикладом значення або короткий опис очікуваного формату.

en: Type of item to reference
uk: Тип об'єкту для посилання

en: Reference method
uk: Спосіб посилання

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
uk: Виберіть спосіб підбору підказок автодоповнення. Зверніть увагу, що спосіб <em>Містить</em> може призвести до проблем зі швидкодією на сайтах з тисячами сутностей.

en: Autocomplete matching: @match_operator
uk: Збіг автодоповнення: @match_operator

en: %name: may not be longer than @max characters.
uk: %name: має перевищувати @max символів.

en: @label referenced from @field_name
uk: @label посилається з @field_name

en: @label ID
uk: ID @label

en: @entity using @field_name
uk: Сутність @entity використовує поле @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
uk: Пов'язати кожну сутність @entity з полем @field_name, в якому вказується @label.

en: The %target_bundle bundle (entity type: %target_entity_type) was deleted. As a result, the %field_name entity reference field (entity_type: %entity_type, bundle: %bundle) no longer has any valid bundle it can reference. The field is not working correctly anymore and has to be adjusted.
uk: Пакет %target_bundle (тип сутності: %target_entity_type) був видалений. В результаті поле посилання на сутність %field_name (тип сутності: %entity_type, пакет: %bundle) більше не має чинного пакету, на яке воно може посилатися. Тому це поле більше не працює належним чином і має бути скориговане.
