Reference value pair (5.0.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Contains
hr: Sadrži

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Select list
hr: Lista odabira

en: About
hr: Opis

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.

en: - Select a value -
hr: - Izaberite vrijednost -
