Reference value pair (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Contains
lt: Turi

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: About
lt: Apie

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas

en: Reference method
lt: Referencinis metodas

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
lt: Pasirinkite būda kaip atrinkti automatiškai pasibaigiančius pasiūlymus. Atminkite, kad <em>turi</em> svetainėse su tūkstančiais esybių gali sukelti veikimo sutrikimus.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: No placeholder
lt: Vietaženklio nėra

en: Autocomplete matching: @match_operator
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas: @match_operator

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.
