Reference value pair (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Contains
pl: Zawiera

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: About
pl: O stronie

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: The maximum length of the field in characters.
pl: Maksymalna liczba znaków w polu.

en: Field types
pl: Typy pól

en: Change handler
pl: Zmień obsługę

en: The referenced entity
pl: Wskazywana encja

en: Text value
pl: Wartość tekstowa

en: Reference type
pl: Typ wskazania

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Type of item to reference
pl: Typ elementu, który ma mieć referencję

en: Reference method
pl: Sposób referencji

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
pl: Wybierz metodę automatycznego dokańczania sugestii. Zauważ, że <em>Zawiera</em> w wypadku witryn zawierających tysiące encji może spowodować pogorszenie wydajności.

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder

en: No placeholder
pl: Brak zaślepki

en: Autocomplete matching: @match_operator
pl: Dopasowanie podpowiedzi: @match_operator

en: %name: may not be longer than @max characters.
pl: %name: nie może być dłuższe niż @max znaków.

en: @label ID
pl: ID dla typu @label

en: Textfield size: @size
pl: Rozmiar pola tekstowego: @size

en: The %target_bundle bundle (entity type: %target_entity_type) was deleted. As a result, the %field_name entity reference field (entity_type: %entity_type, bundle: %bundle) no longer has any valid bundle it can reference. The field is not working correctly anymore and has to be adjusted.
pl: Zestaw %target_bundle (typ encji: %target_entity_type) został usunięty. W rezultacie tego pole referencji do encji %field_name (type encji: %entity_type, zestaw: %bundle) nie wskazuje na żaden prawidłowy zestaw. Pole nie działa poprawnie i należy je skorygować.
