Reference value pair (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем

en: Type of item to reference
sr: Тип ставке за референцирање

en: Reference method
sr: Метод референцирања

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.
