Reference value pair (8.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Contains
eu: Edukia

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: About
eu: (r)i buruz

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: Field types
eu: Eremu motak

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -

en: Text value
eu: Testu balioa

en: @label ID
eu: @label ID-a
