Reference value pair (8.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Contains
lv: Satur

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: About
lv: Par

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -

en: Appears in: @bundles.
lv: Pieejams: @bundles.
