Referenced Entities Revision (1.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: View
ast: Vista

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Revert
ast: Desfacer
