Referenced Entities Revision (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: View
be: Праглядзець

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану
