Referenced Entities Revision (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: View
eu: Bista

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Creator
eu: Sortzailea
