Referenced Entities Revision (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Creator
kn: ನಿರ್ಮಾತೃ
