Referenced Entities Revision (1.0.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Title
no: Tittel

en: View
no: Vis

en: Custom
no: Tilpasset

en: Revision ID
no: ID for revisjonen

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Changed
no: Endret
