Referenced Entities Revision (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: View
sv: Visa

en: Custom
sv: Anpassad

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Revert
sv: Återställ

en: Changed
sv: Ändrad

en: Creator
sv: Upphovsman
