Referenced Entities Revision (1.0.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: View
ru: Просмотр

en: Custom
ru: Собственная

en: Revision ID
ru: ID редакции

en: Revert
ru: Вернуть

en: Changed
ru: Изменение

en: Item type
ru: Тип элемента

en: Creator
ru: Автор
