Reftagger (8.x-2.0-rc1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Font
gl: Fonte

en: Heading
gl: Cabeceira

en: New window
gl: Nova ventá

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Color
gl: Cor

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Dark
gl: Escuro
