Reftagger (8.x-2.0-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Font
is: Leturgerð

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Color
is: Litur

en: Font size
is: Leturstærð
