Reftagger (8.x-2.0-rc1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Heading
jv: Irahan

en: Background color
jv: Warna Background

en: Color
jv: Kelir

en: Font size
jv: Ukuran huruf

en: Link color
jv: Warna tautan
