Reftagger (8.x-2.0-rc2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Font
es: Fuente

en: Heading
es: Encabezado

en: New window
es: Nueva ventana

en: Background color
es: Color de fondo

en: Font size
es: Tamaño de fuente

en: Link color
es: Color del enlace

en: Rounded corners
es: Esquinas redondeadas

en: Light
es: Fina

en: Dark
es: Oscuro
