Reftagger (8.x-2.0-rc2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Font
my: စာလုံး

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Color
my: အရောင်

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား
