Reftagger (8.x-2.0-rc2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Font
tr: Yazı tipi

en: Heading
tr: Başlık

en: New window
tr: Yeni pencere

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Color
tr: Renk

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Rounded corners
tr: Yuvarlatılmış köşeler
