Reftagger (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Font
lv: Fonts

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Color
lv: Krāsa

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Link color
lv: Saišu krāsa
