Reftagger (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: New window
ro: Fereastră nouă

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Color
ro: Culoare

en: Font size
ro: Mărimea fontului

en: Link color
ro: Culoare link
