Reftagger (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Font
fi: Fontti

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Color
fi: Väri

en: Font size
fi: Fontin koko

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Rounded corners
fi: Pyöristetyt kulmat

en: Light
fi: Vaalea

en: Dark
fi: Tumma
