Reftagger (8.x-2.0-rc2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Font
pt: Tipo de letra

en: Heading
pt: Cabeçalho

en: New window
pt: Nova janela

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Color
pt: Cor

en: Font size
pt: Tamanho do tipo de letra

en: Link color
pt: Cor das ligações

en: Rounded corners
pt: Cantos arredondados

en: Exclusions
pt: Exclusões
