Registration codes (8.x-1.1-rc1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Enabled
ur: فعال

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Settings
ur: ترتیبات

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Active
ur: فعال

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Code
ur: کوڈ

en: The specified date is invalid.
ur: درج کردہ تاریخ غیر معقول ہے۔

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
