Registration code (simple) (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Regular expression
el: Κανονική έκφραση

en: User management
el: Διαχείριση μελών

en: About
el: Περί

en: Maintenance mode
el: Λειτουργία συντήρησης

en: Administrators only
el: Διαχειριστές μόνο
