Registration code (simple) (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: User management
et: Kasutajate haldus

en: About
et: Programmist

en: Maintenance mode
et: Hooldusrežiim

en: Administrators only
et: Ainult administraatorid
