Registration code (simple) (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

en: User management
cs: Uživatelé

en: About
cs: Popis

en: Maintenance mode
cs: Režim údržby

en: Administrators only
cs: Pouze administrátoři
