Registration code (simple) (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Regular expression
oc: Expression régulara

en: User management
oc: Gestion dels utilizaires

en: About
oc: A prepaus

en: Maintenance mode
oc: Mòde mantenença

en: Administrators only
oc: Solament los administrators
