Regex Redirect (2.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Language
eo: Lingvo

en: Path
eo: Vojo

en: Created
eo: Kreita

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
