Regex Redirect (2.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: Path
gl: Ruta

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: About
gl: Información
