Regex Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Path
am: ዱካ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
