Regex Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: Path
ar: المسار

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: About
ar: حول

en: UUID
ar: المعرف UUID
