Regex Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Language
bs: Jezik

en: Path
bs: Putanja

en: Created
bs: Kreiran
