Regex Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: Path
ca: Camí

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: 301 Moved Permanently
ca: 301 Mogut permanentment

en: About
ca: Detalls

en: Redirect status
ca: Estat de la redirecció

en: Status code
ca: Codi d'estat

en: The redirect has been saved.
ca: S'ha desat la redirecció.

en: Redirect ID
ca: Identificador de redirecció

en: The user ID of the node author.
ca: L'ID d'usuari de l'autor del node.

en: The redirect language.
ca: La llengua de la redirecció.

en: The redirect status code.
ca: El codi d'estat de la redirecció.
