Regex Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Path
eu: Bide-izena

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: About
eu: (r)i buruz
