Regex Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: About
jv: Ngenani
