Regex Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Language
kk: Тіл

en: Path
kk: Жол

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған
