Regex Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: About
ku: دەربارە
